Kurumsal

Hakkımızda

Çelikcan Grup

1974 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, genişleyen portfolyosu ile sektördeki çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim olarak tamamladığımız sanayi yapıları, arıtma tesisleri, konutlar, yaşam merkezleri, ticaret merkezleri ve altyapı çalışmaları ÇELİKCAN GRUP ' un başlıca faaliyet alanlarıdır.

ÇELİKCAN GRUP olarak ilk amacımız; kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak, müşterilerimizi zamanında ve kusursuz proje teslimi ile memnun etmektir. ÇELİKCAN GRUP tüm faaliyetlerini kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir.

Önceliklerimiz

Güven

100% 60% Complete

Kalite

100% 60% Complete

Tecrübe

100% 60% Complete

Müşteri Memnuniyeti

100% 60% Complete

Vizyon & Misyonumuz

Kurumsallaşması ve güvenirliğiyle sektörde ön plana çıkan; yenilikçi ve örnek alınan duruşuyla saygın ve öncü bir marka olmak, çalışanları ve müşterileriyle Türkiye’nin yatırıma açık gücünü çağdaş değerlerle yükseltmek.

Teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını geliştirmek; müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve çalışanlarımız için yeni değerler yaratmak.

Kalite Politikası


Çelikcan Grup, inşaat sektöründe, her türlü yapının kaba, ince, elektro-mekanik ve çevre düzenlemesi imalatlarında anahtar teslimi hizmet vermektedir. Tecrübe ile dinamik kadroların uyum içinde bir ekip olarak çalışması ve sürekli eğitim, firmanın değişmez ilkesidir. Devamlı müşteri memnuniyeti hedefi için amatör ruhla, profesyonel yaklaşım Çelikcan Grup' un çalışma prensibidir.

Çelikcan Grup' un hedefi, yapımını üstlendiği işi, ileri teknoloji olanaklarını kullanarak, amacına uygun malzemelerle, mümkün olan en kısa sürede ve en uygun maliyetle, iş güvenliği ve çevre ile ilgili kurallara uyarak müşteri gerekliliklerine, tüm kanun, mevzuat ve standartlara uygun olarak eksiksiz yapmak, bu hedefini sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir.

Çelikcan Grup, üretim süreçlerindeki kontrol noktalarını tespit ederek uygunsuzluklar için önleyici sistemler geliştirir; önleyici ve düzeltici faaliyetlerde bulunarak, rekabetçi gücünü; her defasında kaliteyi üretmekle elde eder.

Çelikcan Grup, tüm faaliyetlerde en değerli varlığı olan çalışanlarının sağlık düzeylerinin geliştirilmesini iş veriminin gereği olarak görür. İş kazalarını, meslek hastalıklarını önleyici çalışmaları İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli iyileştirilmesinin temeli olarak görür. İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri uygulanarak, sistem düzenli olarak gözden geçirilir ve sürekli olarak gelişmesi sağlanır.

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularındaki riskler değerlendirilir ve bu risklerden korunmak için önlemler alınır. Tehlikeler, tüm çalışanların katılımı ile kaynağından yok edilir.

Çelikcan Grup, Türkiye'nin kalkınması ve çağdaş medeniyetler arasındaki yerini alabilmesi, çalışanlarına faydalı olabilmesi için gerek iş ahlakından, gerekse kaliteden taviz vermeden güvenli, sağlıklı, çevre ile uyumlu ve karlı bir iş ortamında doğru bildiği yolda hiç tereddütsüz yürümeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

 

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version